A A A

Farby fasadowe

 • Sigma Indurin

  Sigma Indurin
  Przeznaczenie
  Silikonowana farba fasadowa na bazie kopolimerów akrylowych, zawierająca specjalne środki silikonowe dodatkowo polepszające własności farby. Do zastosowań zewnętrznych na skarbonatyzowane tynki mineralne, tynki na bazie żywic syntetycznych, podłoża ceglane, płyty cementowo-azbestowe, nośne stare powłoki farb.  Wyrób może być stosowany do malowania ścian wewnątrz pomieszczeń.więcej »
 • Sigmafacade Elastocoat

  Sigmafacade Elastocoat
  Przeznaczenie
  Specjalna farba fasadowa na bazie żywic akrylowych przeznaczona na spękania.  Doskonała do pokrywania powierzchni betonowych, poprzednio przygotowanych oraz pomalowanych Sigma Facade Elastocoat. Może być stosowana na cegłę, tynki zewnętrzne, gazobeton i tynki cementowe.więcej »
 • Sigma Siloxan Topcoat

  Sigma Siloxan Topcoat
  Przeznaczenie
  Farba nawierzchniowa przeznaczona do malowania ścian zewnętrznych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz przy konserwacji zabytków, odporna na działanie ekstremalnych czynników atmosferycznych. Posiada właściwości hydrofobowe (chroni ściany przed nasiąkaniem wodą), odporna na zanieczyszczenia i kurz. Do stosowania na tynkach cementowo-wapiennych, wapiennych, murach z cegły, a także tynkach syntetycznych. Nadaje się również do malowania powierzchni pokrytych starymi farbami silikonowymi, emulsyjnymi i silikatowymi, wcześniej zmatowionymi i przepiaskowanymi.
  Stosowana również, jako wykończenie w systemach ociepleńwięcej »
 • Sigma Kwartstone

  Sigma Kwartstone
  Przeznaczenie
  Elastyczna farba strukturalna - kwarcowa na bazie żywic syntetycznych do fasad przeznaczona do dekoracyjnego wykańczania powierzchni nie malowanych jak beton, tynk, beton komórkowy, cegła murarska jak również podłoży zagruntowanych uprzednio powłoką kwarcową. Stosowana także, jako powłoka podkładowa pod strukturalne tynki syntetyczne (np. Sigma Putz, Sigma Schors) przy pracach elewacyjnych. Tworzy strukturalną, dekoracyjną powłokę odporną na zarysowania i zadrapania oraz na działanie czynników atmosferycznych.więcej »
 • Sigmafacade Clearcoat

  Sigmafacade Clearcoat
  Przeznaczenie
  Transparentny akrylowy lakier do betonu przeznaczony jest do ozdabiania i zabezpieczania nieobrobionego podłoża mineralnego. Wyrób przeznaczony jest do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zapewnia ochronę przed karbonatyzacją betonu. Wyrobu nie poleca się do stosowania na podłoża o ciemnej barwie.więcej »